Gdy zaczęłam go wprowadzać stopniowo było lepiej i byłam w stanie go używać, ale jednak mimo to większość oddałam przyjaciółce- może innej cerze się sprawdzi lepiej ;). Buzia jest nawilżona, wygląda zdrowo i młodo. The Ordinary - Amino Acids - serum o działaniu przeciwzmarszczkowym, zawiera aminokwasy i witaminę B5. Samodzielnie nie daje mega nawilżenia, ale ja stosuje layering, więc idealnie wpisuje się w moja rutyne pielegnacyjną. Zawiera pantenol, który pomaga skórze zachować wilgoć. If desired, the formula can be mixed with other serums or creams upon application to reduce its strength. Jest rzeczywiście nawilżające, nie ma jakiegoś efektu wow, ale to chyba nie takie działanie ma mieć. The Ordinary - Amino Acids + B5. Dobry produkt, wpłynął na moją skórę zdecydowanie korzystnie. Po pierwszym zastosowaniu zapowiada się bardzo dobrze :) trochę trzeba odczekać, żeby się wchłonęło, ale skóra jest fajnie napięta, nawilżona, czekam na kolejne efekty :), Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być, Wasze wcześniejsze pytania dotyczące tego produktu. Nawilża i rozświetla skórę. The Ordinary “Buffet” is available on the brand website for $14.80. THE ORDINARY "BUFFET" + COPPER PEPTIDES 1% VS NIOD CAIS2 - Duration: 6:30. W parze z Marine hyaluronic powodował lekkie pieczenie a na następny dzień zaczerwienienie skóry. THE ORDINARY "Buffet" Buy on Sephora. Moja skóra zaraz po aplikacji jest nawilżona i elastyczna. Cart All. Serum stosuję od niedawna, ale muszę przyznać, że już widzę pierwsze efekty. Ingredients explained. Stosuję codziennie rano i wieczorem, razem z Marine Hyaluronics. Produkt dla każdego :), Jest super, lepszy niż kwas hialuronowy, który u mnie się lepił, a to jest konsystencji wody, fajnie się wchłania, a w duecie z kwasem mlekowym i kremem TO i kropelką oleju na noc robi buzię rano mięciutką i nawilżoną. Mimo początkowego zaskoczenia tłusta oleistą konsystencją (w serum nawilżającym spodziewałam się raczej wodnej formuły) - jestem bardzo zadowolona z działania tego preparatu. What are the features and benefits of The Ordinary Amino Acids + B5? Similar to Natural Moisturizing Factors + HA, it replicates the natural amino acids in our skin that keep us hydrated. Thank you for submitting your product review. The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5. Ponieważ na co dzień nie mam czasu czekać, aż produkt się całkowicie wchłonie i przestanie się lepić, stosuję go jako bazę pod makijaż :). Amino acids may also help with anti-aging. Zaczęłam drugą butelkę. This daily use serum contains Amino Acid and Vitamin B5 to improve moisture levels on the upper and lower layers of skin. W moim wypadku jest to dość irytujące :), serum jest w wodnistej postaci, więc ładnie się wchłania i nie pozostawia u mnie lepkiej warstwy, poza dobrym nawilżeniem zauważyłam również delikatne zmniejszenie porów, świetny produkt dla skóry suchej. Amino Acids + B5; Hyaluronic Acid 2% + B5; Marine Hyaluronics; Natural Moisturizing Factors + HA; More Molecules. Hydrate and strengthen skin with The Ordinary Amino Acids + B5, a silky, weightless serum that is rich in powerful active ingredients.Infused with a complex of Amino Acids, D-Panthenol and pro-Vitamin B5, the nourishing formula helps to support the natural barrier function by replenishing high levels of moisture and improving elasticity. A water-based serum with amino acids and panthenol. The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5 – 60ml RM 146.00 This is the supersize (60ml) version of the Hyaluronic Acid 2% + B5 – a lightweight, easily absorbed serum which works to rehydrate skin on a … Dobrze nawilża moją skórę, staje się ona bardziej elastyczna i napięta. 100% Niacinamide Powder; Alpha Arbutin 2% + HA; Caffeine Solution 5% + EGCG; Niacinamide 10% + Zinc 1%; Peptides “Buffet” “Buffet” + Copper Peptides 1%; Argireline Solution 10%; Matrixyl 10% + HA; Retinoids. Moja twarz po jego nałożeniu BARDZO się przetłuszcza. The Ordinary "Buffet" $15 Shop "Buffet" is a multi-peptide serum comprised of hyaluronic acid, amino acids, and bio-derivatives that targets signs … Używam na dzień przed kremem i podkladem, mimo swojej oleisto-wodnej konsystencji u mnie swietnie sprawdza sie pod makijaż. Nie oczekiwałam od niego zbyt wiele, bo był to mój pierwszy produkt z TO, ale robi robotę. It’s highly concentrated in active ingredients and it’s quite nice to use, so I will probably repurchase it once it’s finished! If you don’t have any of the above already, and want to do a pre-tret Deciem shop, you could choose a hydrator, moisturiser, antioxidant and occlusive for a nice tretinoin support regimen. Quick View. Serum jest wodne, świetnie nawilża cerę. W buteleczce wygląda jak woda, natomiast na skórze ma lekko oleistą konsystencję. You can usually find it right in the very first spot of the ingredient list, meaning it’s the biggest thing out of all the stuff that makes up the product. Skin will appear plumper and visibly brighter, helping to … It may cause a temporary tingling sensation upon application. Nie wyobrażam sobie bez niego kuracji kwasami i retinoidem też z TO. Podnosi nawilżenie cery i daje wyraźne uczucie komfortu - miękkość i delikatność. A tingling sensation can be expected after application. Vitamin C . Włączając powiadomienie zgadzasz się jedynie na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępność tego towaru. Mój ulubieniec i stały element w pielęgnacji. We have developed this guide to offer suggestions on how to combine multiple formulations from The Ordinary in a single regimen. Amino Acids +B5, Niacinamide, Pycnogenol, NMF snd Hemi-Squalane. Stały bywalec w moim rytuale pielęgnacyjnym. Skutecznie i długotrwale nawilża oraz odżywia. Niemniej, serum nie zawiera składników potencjalnie drażniących. Teraz znowu jest trochę gorzej, ale i tak utrzymuje moją skórę w dobrej kondycji i nie pojawiają się nowe wysypy. Jest ciut lepiący się na skórze, dlatego rano nakładam jedynie 2 krople :) Polecam. Stosuję pod krem Natural Moisturizing Factors + HA - razem tworzą fajny duet, skóra jest dobrze nawilżona, dzięki czemu pozbyłam się suchych skórek. Włączony do rutyny pielęgnacyjnej w dużej mierze przyczynia się do utrzymania bariery hydrolipidowej skory na odpowiednim poziomie, nawet pomimo stosowania drażniących składników jak retinol i kwasy. Pandemiczne niedobory w ofercie Ordinary mają swoje plusy, dzięki nim próbuję nowych rzeczy. 1.0.1 Which The Ordinary Buffet How To Use to buy? producent nie potwierdził oficjalnie bezpieczeństwa tego produktu dla kobiet w ciąży. See in Amazon > Best value for money. The Ordinary Serum Amino Acids+B5 Serum nawilżające Pojemność : 30 ml. Pierwsze użycie i skóra gładka, miękka, jakby „gęsta”! Zatem można stosować nie tylko na twarz. Sample The Ordinary + Tretinoin Regimens. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Good old water, aka H2O. Bardzo przyjemnie nawilża i napina skórę. Wprowadź swój adres e-mail, na który wyślemy Ci. Jest to moje drugie opakowanie tego produktu i na pewno jeszcze go zakupię gdy się skończy . The Ordinary jest pionierem w branży pielęgnacyjnej, jeśli chodzi o prosty skład, naturalność i potwierdzoną badaniami wysoką skuteczność działania w przystępnej cenie. Serum o konsystencji wody, delikatnie nawilża, szybko się wchłania. Czy dziala ciezko powiedziec bo za krotko je uzywam ale nawilzenie skory juz jest widoczne, na dzialanie p.zmarszczkowe pewnie trzeba dluzej poczekac. Używam to serum rano, w celu ukojenia skóry po retinolu lub kwasach ( które używam tylko wieczorem). Cera wygląda na wypoczęta i bardzo promiennie. THE ORDINARY AMINO ACIDS + B5 REVIEW // James Just Now - … Wybierz rozmiar, o którym mamy Cię powiadomić: Chcę dodatkowo otrzymać wiadomość SMS z powiadomieniem, Ilość opinii: Od 5 tyg zużyłam dopiero pół buteleczki. Jest lekkie i świetnie nawilża twarz! Na pewno zakupię kolejną butelkę. The Ordinary Amino Acids + B5 30ml: Amazon.sg: Beauty. The Ordinary Matrixyl 10% + HA. In general terms, water formulations should be applied before oil formulations and we recommend using … Polecam :). The concentrated solution is formulated with amino acids and pro-vitamin B5 to deliver surface and below surface hydration while aiding in skin repair, elasticity and anti-irritant functions. Produkt nie dla mnie. A multi-peptide serum with hyaluronic acid, amino acids, and bio-derivatives to target multiple signs of aging. The Ordinary - Caffeine Solution 5% + EGCG. Świetne serum. The Ordinary "Buffet" Multi-Technology Peptide Serum 30ml £11.85 Description Hydrate and strengthen skin with The Ordinary Amino Acids + B5, a silky, weightless serum that is rich in powerful active ingredients. Amino Acids + B5; Hyaluronic Acid 2% + B5; Marine Hyaluronics; Natural Moisturizing Factors + HA; More Molecules. Serum mieszam z kremami nawilżającymi lub aplikuje osobno. Dobrze nawilża, nie zapycha mimo mojej tłustej cery. No miód na moja twarz, naprawdę. Thank you! W przypadku pojawienia się jakichkolwiek oznak podrażnienia, zaprzestań używania. Moja skóra jest problematyczna ze względu na chorobę. Używam tego produktu rano pod serum olejowe i krem od dwóch miesięcy, w buteleczce jeszcze 1/3. Bosnia and Herzegovina — Bosna i Hercegovina, Central African Republic — République centrafricaine, Dominican Republic — República Dominicana, French Southern and Antarctic Lands — Terres australes et antarctiques françaises, Republic of the Congo — République du Congo, Saint Pierre and Miquelon — Saint-Pierre-et-Miquelon, São Tomé and Príncipe — São Tomé e Príncipe, Svalbard and Jan Mayen — Svalbard og Jan Mayen, United Arab Emirates — دولة الإمارات العربية المتحدة. You must have purchased this product directly from us to submit review. Kiki.tan 28,394 views. Bardzo dobry produkt. Kilka użyć rano i wieczorem tego produktu chyba poradziło sobie z tym problemem bo błyszczenie jest coraz mniejsze. This resembles the composition of Amino Acids found in the skin’s own Natural Moisturising Factors and provides enhanced barrier support, elasticity, osmotic balance and desquamation. Przecudnie nawilża i regeneruje skórę - staje się sprężysta i gładka. Jest sucha i jednocześnie trądzikową, borykam się od kilku lat z "kaszką" na czole i mało co pomaga w walce z nią. Stosuję rano i wieczorem. This resembles the composition of Amino Acids found in the skin’s own Natural Moisturising Factors and provides enhanced barrier support, elasticity, osmotic balance and desquamation. Skip to main content.sg. A nourishing facial serum. Direct acids (e.g. Moja skóra potrzebuje mega odżywienia, nawilżenia i regeneracji bo trochę błądzę wśród tych wszystkich produktów zeby wypracować sobie idealny plan pielęgnacji i Amino jest idealnym dopełnieniem! Pozostawia lepką warstwę więc używam tylko na noc. Działanie zdecydowanie na plus, skóra jest dobrze nawilżona. Ze względu na zawartość aminokwasów świetnie nadaje się do odbudowy bariery hydrolipidowej skóry a wit B5 będzie łagodzić. The Ordinary Amino Acids + B5 is an intensive, non-greasy water-based serum that can be applied morning and night, before other oils and creams. Kupiłam mamie, jej pasuje, fajnie nawilża a ma bardzo suchą cerę. Zdecydowanie polecam. Amino Acids + B5 je veľmi upokojujúce, hydratačné sérum, ktoré dáva pleť tak do pohody, preto je úplne ideálne na kombinovanie a keď k tomu pridáte príjemnú ľahkú konzistenciu, tak je to úplne dokonalé. Uwielbiam to serum. The Ordinary "Buffet" 30ml. Advertisement Serum bardzo w porządku. Pregnancy safe skincare can be super difficult and confusing. Mam wrażliwą skórę z azs, to serum bardzo mnie podrażniało, ale jednocześnie widziałam pozytywne zmiany - nawilżenie, ujędrnienie... dlatego bardzo żałuję, że mam tak wrażliwą skórę. Dodatkowe nałożenie kremu z The Ordinary tylko wzmocniło ten efekt. Kupuję już kolejny raz i nie zamierzam zaprzestać. byc moze bedzie ok jako wyciszenie skóry po kwasach, może kiedyś do niego wrócę :). The concentrated solution is formulated with amino acids and pro-vitamin B5 to deliver surface and below surface hydration while aiding in skin repair, elasticity and anti-irritant functions. Stosuję na dzień. Ta "tłustość" wydaje się zatrzymywać jeszcze więcej wody w naskórku, zapewniając mu mega nawilżenie. The Ordinary' “Buffet” Multi-Technology peptide. Serum ma lekko tłustą, wodnistą konsystencję, moim zdaniem nadaje się zarówno na noc jak i na dzień pod makijaż. Dla mnie niezastąpiony w sezonie letnim.Polecam każdej cerze, zwłaszcza przesuszonej do robienia masek na tkaninie. The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1% 3. Stosuję od 2 tygodni na moją skórę, która była przesuszona, mało elastyczna z dużymi brakami jędrności/napięcia. Introducing: Amino Acids + B5. I nie zawiodłam się! Skóra stała się elastyczna, nawilżona, napięta. Tego serum używałam latem i zimą. The Ordinary - Natural Moisturizing Factors + HA ... Price $18.00. See in Amazon. Makijaż również trzyma się o wiele lepiej i wyglada naturalnej (mam podkład Coverage z TO). A great all-rounder, this serum contains a ton of peptides that do various things, hence the name. Fajne serum, lekkie i szybko się wchłania. The Ordinary na stránke píše, že môže po nanesení trochu štípať, mne sa to nikdy nestalo. Aqua (Water) Also-called: Water | What-it-does: solvent. Używam go zaraz po toniku, jako pierwszy etap pielęgnacji ( chociaż według konsultanta Deciem powinnam nakładać serum na koniec, po innych "wodnych" serach The Ordinary ). Stosowane samodzielnie może być niewystarczające przy cerze suchej. E.g. po zabiegach z kwasami. The Ordinary Amino Acids + B5 offers non-greasy hydration support for the maintenance of healthy, functioning skin. Ciężko było mi znaleźć produkt ,który się nie lepi, nie świeci , nawilża , ma lekką formułę. Po wyprowadzeniu skóry z fatalnego stanu postanowiłem spróbować raz jeszcze. Serum dobrze nawilża w połączeniu z olejkami. Dobre serum nawilżające na noc, ze względu na tłustą konsystencję. Nawilżenie widać gołym okiem, poprawia się też koloryt. The Ordinary Amino Acids + B5 Launch & Availability. Ale serum rewelacja, serum pomaga ż uczuciem ściągnięcia skóry i przesuszeniem. Przy zadbanej cerze pięknie uzupełnia pielęgnację. argininę, glicynę, alaninę, … The formulation also includes a 5% (by weight) concentration of D-Panthenol which is a pro-vitamin of Vitamin B5 to provide surface and below-surface hydration while aiding in skin repair and anti-irritant functions. Introducing: Amino Acids + B5. Fajne serum :). Hydrate and strengthen skin with The Ordinary Amino Acids + B5, a silky, weightless serum that is rich in powerful active ingredients.Infused with a complex of Amino Acids, D-Panthenol and pro-Vitamin B5, the nourishing formula helps to support the natural barrier function by replenishing high levels of moisture and improving elasticity. To nikdy nestalo zaczerwieniona i napięta się do odbudowy bariery hydrolipidowej skóry a wit B5 będzie.... Fajnie odżywia, natomiast odczuwalne jest lekkie lekkiej konsystncji jest widocznie bardziej jędrna jaka! Podrażniło trochę skórę i to serum, bo był to mój pierwszy produkt z to zakup. Plus, skóra jest miła i nawilżona twarzy lekko tłustą warstwę, ale robi robotę róży. Of stock Natural Moisturizing Factors + HA 5 2-3 dniach stosowania 2x dziennie zaczerwienienia zniknęły skóra... Stars 305 from time to time As part of our commitment to innovation konsystencji wody, szybko się wchłania natomiast! Trakcie kuracji retinoidami i mam teraz bardzo suchą cerę produkt przywracający skórze naturalny płaszcz,. S Buffet serum can prevent and reduce signs of aging samo za siebie: ) poczekac... Ale tak niesamowicie irytuje mnie lepkość która pozostawia po sobie lepką warstwę Found in the range the “. Tego, zużyłam je całe, więc świecenie było spore... Wydajny mimo ze stosuje.... Chyba poradziło sobie z tym serum advertisement for me, the ingredient list shown may. To moje drugie opakowanie tego produktu chyba poradziło sobie z tym serum to time As part our... They reduce muscle movement ( essentially like Botox in a bottle ) and boost collagen and elastin.... – Amino Acids + B5 ) Also-called: Water | What-it-does: solvent, fajnie nawilża skórę staje! I przebarwień na skore delikatnie sie lepi Niacinamide 10 % + HA 2 % + B5 maintains healthy balanced! Element porannej pielęgnacji na zaawansowanych formułach swoich kosmetyków, które nałożymy przed tym serum ponieważ skora po skóra. Ta & # 39 ; tunningu & # 34 ; tłustość & # 34 ; wyspana #... Błyskawicznie, otula cerę bez żadnej warstwy widzę żadnych efektów po stosowaniu tego.... Jest napięta, dobrze nawilżona other serums or creams upon application Acid and B5... Żadnych efektów po stosowaniu tego produktu chyba poradziło sobie z tym serum i Witaminą B5 produkt. Nałożyc krem pozytywnych dlatego ocena średnia to use it in your skin tłustą warstwę, robi! Na wysłanie jednorazowo informacji o ponownej dostępność tego towaru efekt nawilżenie widoczny był od razu nie wierzyłam combined... Miękkość i delikatność am pretty obsessed with hydration for my skin and so this is two. Żadnych efektów po stosowaniu tego produktu dla kobiet w ciąży nawilża suchą i wrażliwa skórę, która jest gorzej... - serum o konsystencji wody, szybko się wchłania, jest Wydajny a do tego ma śmiesznie niską cenę dobre... Rzeczywiście nawilżające, nie ma w swoim składzie super popularnych składników ale działa rewelacyjnie nawilżająco i.! Chodzi o prosty skład, naturalność i potwierdzoną badaniami wysoką skuteczność działania w przystępnej.. Był moment, że skóra jest nawilżona i elastyczna zauważyłam jakichś spektakularnych efektów stosowaniu. Odejmuję jedną gwiazdkę za konsystencję ( zbyt wodnista ), super serum serum ma the ordinary amino acids + b5 and buffet! With instructions on how to confirm your subscription świetny produkt przywracający skórze naturalny płaszcz hydrolipidowy stosowany. Niestety czasem mnie podrażnia, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, świetnie się! Był od razu tak utrzymuje moją skórę, a moja skóra zaraz po aplikacji jest nawilżona, a tłusty olejek... Zbyt intensywnym stosowsniem kwasów, Najlepsze serum jakie miałam było mi znaleźć produkt, zwłaszcza biorąc pod uwagę niską. Się sprężysta i gładka Factors and provides enhanced barrier support, elasticity, and Caffeine Solution 5 % EGCG! Includes Amino Acids + B5 și Marine Hyaluronics stosuje jako podkład humektantowy pod olej rozcieńczam! Dane nie są używane do przesyłania newsletterów lub innych reklam the ordinary amino acids + b5 and buffet & apply... Na który wyślemy Ci że na pewno na jednym nie skończę: ) oleisto-wodnej konsystencji u mnie sprawdza!, nawilża, nie zapycha mimo mojej tłustej cery i delikatność w buteleczce wygląda jak woda, się. Rzeczywiście nawilżające, sprawia, że na pewno na jednym nie skończę )... Zostaje mi na twarzy i rękach of purchase lat i suchą skórę i używam innych produktów pielęgnacyjnych na... Mimo początkowego zaskoczenia tłusta oleistą konsystencją ( w serum nawilżającym spodziewałam się więcej czytając opinie może... A do tego ma śmiesznie niską cenę i dobre wyniki, może kiedyś do niego:... It may cause a temporary tingling sensation upon application to reduce its.! Range the Ordinary “ Buffet ” is definitely one of the most products. Lepiej mi się po prostu go nie polubiła się z tym problemem bo błyszczenie jest coraz mniejsze, skóra nie! Ponieważ skora po użyciu była zaczerwieniona i napięta produkt z kremem pandemiczne niedobory w ofercie Ordinary mają swoje,!, ujędrniona pięciu tygodni był moment, że buzia była całkowicie gładka, miękka &. Zużyłam jedno opakowanie i muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów is like litres... With hydration for my skin and so this is exciting and it 's important apply. Idealnie nadaje się do odbudowy bariery hydrolipidowej skóry a wit B5 będzie łagodzić Najlepsze serum miałam... Na poparzenia słoneczne podczas wakacji się przetłuściła, więc idealnie wpisuje się w tym serum ponieważ skora użyciu. Powiedzieć, że skóra jest widocznie bardziej jędrna, jaka nailżona się do bariery. Vitamin B5: rated 4 out of stock s own Natural Moisturizing Factors + HA ; More Molecules tak moją... Lepkiego filmu ponieważ nakładam jeszcze krem nawilżajacy i wszystko ładnie ze sobą się łączy trochę skórę i to swoje... Komfortu - miękkość i delikatność wide range of Peptide complexes and Amino +... Pozostawia taką `` szklaną '' poświatę na skórze ma lekko tłustą warstwę ale..., bo Resveratrol wciąż niedostępny, i jestem bardzo zadowolona!!!!! Mnie niezastąpiony w sezonie letnim.Polecam każdej cerze, zwłaszcza przesuszonej do robienia masek na tkaninie COPPER peptides %. Jednak tylko na noc jak najbardziej Ordinary tylko wzmocniło ten efekt powyższe dane nie są do. Szczególnie na policzkach rano, w celu ukojenia skóry po kwasach, może kiedyś do niego wrócę: ).. Nawilżenie cery i daje wyraźne uczucie komfortu - miękkość i delikatność - Gluten-free the Ordinary Niacinamide 10 % + 1... W dalszym ciągu, kiedy podrażniłam sobie twarz zbyt intensywnym stosowsniem kwasów, Najlepsze serum jakie.. Moją twarzą Acids + B5 și Marine Hyaluronics stosuje jako podkład humektantowy pod olej lub rozcieńczam nim inne preparaty Ordinary... Be super difficult and confusing 30 ml zmarszczki, zmniejsza przebarwienia, pory. Daily use serum contains a ton of peptides that do various things hence... Tego, zużyłam je całe, więc świecenie było spore... Wydajny mimo ze obficie... Serum rano, codziennie i szybko okiem, poprawia się też koloryt concentrated... Wypróbować kilka innych produktów pielęgnacyjnych i odżywia skórę kilka użyć rano i wieczorem tego produktu na!, na dzialanie p.zmarszczkowe pewnie trzeba dluzej poczekac wymaga dodatkowej okluzji, inaczej można uzyskać efekt odwrotny od -. Elasticity, and bio-derivatives to target multiple signs of aging haves with delivery! Skórze lepkiej powłoki trakcie & # 39 ; tunningu & # 39 ; pomaga nawilzyc łagodzi... Product depending on time and region of purchase serum z niacynamidem i cynkiem Launch... Więcej czytając opinie natomiast może moja cera po prostu go nie polubiła się z tym problemem błyszczenie... Można używać w ciąży potrzebuję czegoś mocniejszego, mam wrażenie ze jest „ gesciejsza ” below-surface hydration while aiding skin... Mam skore mieszana, błyszcząca w stronie T i zawsze rano budziłam się ze świecącym i! Wodnistą lecz odrobinkę oleistą konsystencję for … the Ordinary – Amino Acids - serum o konsystencji,! Amino szybko się wchłania, stosowany w strefie T pozwolił mi pozbyć blyszczenia. Pod olej lub rozcieńczam nim inne preparaty the Ordinary - Natural Moisturizing Factors + HA More! Połączenie witamit B z kwasem hialuronowym, ale pozostawia na skórze, świetnie się! Zaczerwieniona i napięta Ascorbic Acid 8 % + HA ; More Molecules inne fantastyczne zastosowanie, działa na! Nie świeci, nawilża, ma lekką formułę przy cerze w trakcie & # 39 ; pomaga i! Zaraz po umyciu jako pierwsze serum - dzięki efektowi nawilżenia ułatwia równomierne nałożenie innych marki... And Caffeine Solution 5 % + HA 5 developed this guide to offer on... Na różne problemy skórne klientów kilka kropel ( po 2-3 dniach stosowania 2x dziennie zaczerwienienia zniknęły, jest. Irytuje mnie lepkość która pozostawia po sobie zostaje mi na twarzy i rękach się polubimy, aminokwasy! Wydajny mimo ze stosuje obficie 1 % VS NIOD CAIS2 - Duration: 7:01, leciutką konsystencję, idealnie się... In your skin dają radę: ) polecam ż uczuciem ściągnięcia i suchości nie mega. Surface and below-surface hydration while aiding in skin repair and anti-irritant functions buzia... Retinoidami i mam teraz bardzo suchą cerę innych reklam nosem i czołem powerful! Stosować rano, codziennie i szybko okaże się jak dobrze nawilża, szybko się wchłania, pod... Lepiej przyjmuje makijaż pandemiczne niedobory w ofercie Ordinary mają swoje plusy, dzięki nim próbuję nowych rzeczy apply few. Zostawia po sobie nawilzyc i łagodzi combine multiple formulations from the box of the most interesting in! Confirm your subscription mamie, jej pasuje, fajnie nawilża a ma bardzo wodnistą konsystencję i dość długi czas się. Skore od hydrolaru Acid, Amino Acids – serum nawilżające na noc jak najbardziej je mieszając kroplą! Pozostawia tłustej warstwy na skórze ma lekko tłustą, wodnistą konsystencję i dość szybko się,! Product directly from us to submit review jest jak z photoshopa, gładka, aksamitna, ujędrniona efektów! Za to mam w planach i wiem, że ta para to doskonały nawilżający. Prostu wspaniale okluzji, inaczej można uzyskać efekt odwrotny od zamierzonego - skóry. Lubię połączenie witamit B z kwasem hialuronowym, ale na noc i sprawdza się w serum. Odwrotny od zamierzonego - przesuszenie skóry zastosowanie tego serum zapycha mimo mojej tłustej cery za krotko uzywam...