Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo – * Ada 2 versi drama, baca utas FAQ untuk info lebih lanjut *. Dziękuję za możliwość jej obejrzenia , Niestety, nie dałam rady dotrwac nawet do połowy. Wszyscy z nich zaczną darzyć intrygującą, nieco dziwną (bo współczesną) Soo różnymi uczuciami, a ona, która zdążyła ich wszystkich polubić, będzie żyła w ciągłym stresie, kiedy przypomni sobie fakty historyczne, według których ci książęta mordowali się nawzajem w walce o tron. Emocjonalny rollercoaster. Added. I represent your attention a theme based on the Korean drama - Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo I represent your attention a theme based on the Korean drama - Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo ... BTS Jimin & Kim Seok Jin. Aktorzy Moon Lovers grali w innych produkcjach, a ktoś to po prostu połączył w jeden filmik i udaje, że to ciąg dalszy Moon Lovers. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego wieczoru. Dziękuję bardzo ekipie za tłumaczenie . Gosh he looks so different! Myślę o nim z zachwytem, tęsknotą i bólem serca, jednocześnie słysząc przepiękną ścieżkę dźwiękową. Odpowiadałyśmy w komentarzach, a potem był duży czerwony baner z informacją, że tego drugiego sezonu nie będzie, dlatego mamy już dość tego nieistniejącego drugiego sezonu. Nie było czasu, żeby uchwycić rozwój wydarzeń, a przede wszystkim postaci. Scarlet Heart Moon Lovers Playbuzz Prince Drama Scene Bts Twitter Fashion. You need to login or register to bookmark/favorite this content. Synopsis of Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo: When a total eclipse of the sun takes place, Go Ha Jin is transported back in time to the start of the Goryeo Dynasty of Korea during King Taejo’s rule. The most recent episode of Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (hereby known as Scarlet Heart) is gaining a lot of attention with Kang Ha Neul character’s confession. Najmniej widoczny, zawsze gdzieś z boku, jednak w sumie najbardziej rozumiejący Go Ha Jin, najbardziej ją szanujący, cierpliwy, opiekuńczy, najbardziej odpowiedzialny. A ja uwielbiam Moon Lovers. An adaptation from a Chinese drama, this story set up in the early of Goryeo regime. To taka opowieść epicka, ale dla tych co lubią „Przeminęło z wiatrem”, „Wichrowe wzgórza”, „Titanic”, „Romeo i Julie”, „Love story”, a z dram „Cesarzową Ki”. Lee Junki był genialny, ale odniosłam wrażenie, że rozwój i jego postaci nie został odpowiednio uchwycony. ID. Wtedy drama jeszcze bardziej by zyskała. ), Bardzo długo planowałam obejrzeć tą dramę…nie byłam przekonana do fabuły ani do jej historycznego charakteru. Obejrzałam tą dramę po raz któryś i ZA każdym razem płacze… Projekt grupy: DramaQueen Danie romansowi między Hae Soo a ósmym księciem tyle czasu podobałoby mi się, gdyby drama była dłuższa. Przepłakałam większą połowę ……. Odcinki specjalne nie wnoszą nic do fabuły, nie są kontynuacją historii. Will she ever find a way to belong? Ale tak właśnie wyglądało moje subiektywne uprzedzenie do „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo”… Nie miałam wielkiej ochoty na oglądanie epickiego love story z udziałem Lee Jun Ki i IU. Mój zachwyt nad postacią czwartego księcia bezgraniczny….jakby ta rola była specjalnie pisana dla Lee Joon Gi, no i ta muzyka…mistrzostwo. Zgadzam się w 100% z Twoją oceną, nie jestem w stanie zrozumieć fenomenu tej dramy, Dziękuję za wspomnienie The Scholar Who Walks The Night, podobnie jak powyższego tytułu nie dałam rady obejrzeć w całości. Lee Joon Gi has thanked fans for their support after Scarlet Heart: Ryeo finally climbs to the ratings top spot both in Korea and internationally. your own Pins on Pinterest Zacznę od tego, że nie mam lat …naście, ani nawet …dzieścia, tylko sporo więcej. Nie mogłam się oderwać od ekranu… W ciągu jednej doby obejrzałam cała Dramę…. Dawno, dawno temu dowiedziałam się o wielkim fenomenie kulturalnym, jakim stało się „Bu Bu Jing Xin”. Scarlet Heart Ryeo. Rzadko kończę takie seriale, bo w połowie wiadomo już wszystko, tylko główni bohaterowie dalej nie wiedzą o co kaman, a atmosfera nie wiadomo po co robi się taka męcząca, do tego happy ending murowany, oczywiście po jakimś roku rozstania, aby utwierdzić widza, że ta miłość jest wieczna. Sweet face! Go ha-jin is the women who travel back in Goryeo Era and becomes unconscious. Przy filmiku, który wysłałaś masz napisane “fanmade”. Scarlet Heart: Ryeo is the remake of Chinese drama Bu Bu Jing Xin that stars IU as a woman who gets time-warped back to the Goryeo dynasty, and becomes involved with a very large family of princes, some of whom are vying for the throne, or her affections, or both. Watch Queue Queue Ta drama, to jest kosmos. Plus postacie skaczą jak zające, mur ma z 2-3 metry, ale to nie problem tyle podskoczyć. Rozgryzł nawet pochodzenie Go Ho Jin i jej rolę, z której sama nie zdawała sobie sprawy. BTS #MLSHR. Śmiałam się, rozczulałam, gniewałam i i byłam zaskoczona. Drama posiada niegdyś bardzo popularny motyw podróżowania w czasie. Drama jest po prostu piękna. Proszę go przeczytać: https://www.dramaqueen.pl/pomoc/, Ja oglądam tą dramę po raz czwarty :), jest przepiękna. Długo nie zapomnę o tej dramie, i tak jak już ktoś napisał, nie sądzę , że dam radę do niej wrócić. Moon Lovers jest moimi kilkoma “pierwszymi razami”: pierwsza obejrzana przeze mnie drama azjatycka (rok temu), pierwsza koreańska, pierwszy historyk, pierwsze spotkanie z Lee Joon Gi, który do tej pory jest moją największą miłością, pierwsza drama, którą obejrzałam drugi raz… Szkoda mi aktorów, szczególnie, że wielu zostanie źle zapamiętanych za tę dramę, a wydaje mi się, że odpowiedni reżyser mógłby wyciągnąć z nich więcej. Spójrzcie na to z tej strony – jak mam myśleć o tym, że recenzowana drama jest kawałkiem dobrego serialu, kiedy to gotowy, wykalkulowany produkt eksportowy?! Podobnie jak w „Cesarzowej Ki” jest ich nie dwóch, ale trzech i paradoksalnie ten trzeci byłby najlepszym wyborem i właściwie był…na końcu historii. Okej, nie ma problemu, pod warunkiem, że będzie stał za tym jakiś pomysł. O to efekt tej historii ,na pewno jeszcze do niej wrócę. Za pierwszym razem zachwyt połączony z mega zaskoczeniem, wręcz szokiem: cudne stroje, budynki, widoki, ludzie, wzruszająca historia, a z drugiej strony zupełnie inna gra aktorska, emocje wyolbrzymione, kompletnie inna kultura, dziwny język – wszystko diametralnie inne od tego, do czego ja, stara wyjadaczka seriali zachodnich, byłam przyzwyczajona. Drama jak dla mnie niesamowita pod niemalże każdym względem..stroje, krajobrazy i wszystkie małe szczegóły, poruszająca oprawa muzyczna. a przede wszystkim piękna historia i genialni aktorzy. Zużyłam dużo chusteczek ,spuchnięte oczy i czerwony nos . Swoją drogą od początku kibicowałam Wang So. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Znowu skończyło się na one man show Lee Jun Ki, który po zeszłorocznym „The Scholar Who Walks The Night” wcale nie trafił w tym roku lepiej… Przez chwilę miał godnego rywala w postaci granej przez równie dobrego Kang Ha Neula, ale ten zszedł na dalszy plan w drugiej połowie dramy. Śmierć ukochanych, rozłąka i okrutna rzeczywistość. Starego króla przez większość dramy się głównie nienawidzi, jednak z czasem rozumie i widzi jego mądrość. 48. Dzięki tej znajomości poznaje całą grupę jego przybranego rodzeństwa – różnych synów króla Taejo: 1-go następcę tronu Wang Moo (Kim San Ho), 3-go Wang Yo (Hong Jong Hyun), który jest oczywistym villainem z tym swoim śmiesznym eyelinerem nadającym mu złośliwy wygląd, 4-go Wang So (Lee Jun Ki), który jest domniemanym potworem, 9-go Wang Wona (Yoon Sun Woo), 10-go Wang Euna (Baekhyun), 13-go Wang Wooka zwanego Baek Ah (Nam Joo Hyuk) i 14-go Wang Junga (Ji Soo). Problem tkwi w tym, że „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo” nie jest dramatem władzy, ale nieprzekonującym romansem z takim tłem. He wishes all viewers good health. Aktorsko zagrane jest naprawdę dobrze. Lee Joon Gi - … Ale postaram się dla innych wątków. Watch Queue Queue. Jangan lupa daftarkan akun kamu untuk akses Viu sepuasnya dari semua perangkatmu ya. Znane też jako: Darui Yeonin: Bobogyeongsim Ryeo, 달의 연인 – 보보경심 려, Na podstawie: chińskiej powieści „Bu Bu Jing Xin” autorstwa Tong Hua, Gatunek: dramat historyczny, romans, fantasy, Obsada: Lee Jun Ki, IU, Kang Ha Neul, Hong Jong Hyun, Nam Joo Hyuk, Baekhyun (EXO), Ji Soo, Yoon Sun Woo, Kim San Ho, Kang Han Na, Seohyun (SNSD), Kim Sung Kyun, Park Ji Young, Jo Min Ki, Sung Dong Il, Z.Hera, Jin Ki Joo, Woo Hee Jin, Park Shi Eun. Dziękuję za tłumaczenie, korektę i możliwość obejrzenia w doskonałej jakości. Przepiękna drama ,wzruszająca ,pełna gama ekspresji i uczuć. Zazwyczaj narzekam na niepotrzebne przeciąganie dram – w tym przypadku uważam, że za dużo chcieli wcisnąć w te 20 odcinków i wyszła galopująca w czasie nuda. Problem tkwi w tym, że „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo” nie jest dramatem władzy, ale nieprzekonującym romansem z takim tłem. He promises to continue to work hard. Na mój wschodnioeuropejski gust jest to pięknie opowiedziana, ciekawa historia z pięknymi aktorami, krajobrazami, kostiumami,wspaniałymi scenami walk i choć może czasami trochę naiwna to i tak świetnie się oglądało. Scarlet Heart Ryeo Episode 21 Recap – Special Episode to Thank Fans. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo Episode 1 Subtitle Indonesia Download dan Nonton drama korea dengan kualitas HD 720p yang menjamin kualitas gambar dan suara yang jernih dan juga menyediakan link download berbagai pilihan HD 720p 480p dan SD 360p menjadikan situs Drama Sub Indo sebagai tempat nongkrongnya pecinta drakor drama barat drama china drama jepang drama thailand drama … Emisja: 29.08.2016 – 01.11.2016 Jedyne co mi się nie podobało to dobór głównej bohaterki. Ciągle myślałam nad następnym odcinkiem , nawet mi się śniły.. To był jeden z najtrudniejszych moich seansów, ale za razem jeden z najpiękniejszych. „Moon Lovers” miało fabuły na 50 odcinków, a rozplanowano ją (bardzo nieudolnie) na 20. But to say that Hwarang is a flop from just the first couple of episodes is not a … (Z góry przepraszam, jeśli dodałam dwa komentarze, ale ten pierwszy się nie wyświetla, dlatego dodaję po raz drugi ^^’). Added. Owszem, były takie pojedyncze momenty, jednak moje ogólne odczucie było raczej negatywne, zupełnie jakbym była żywym odzwierciedleniem opinii z koreańskich for i narzekań na obsadę, dziecinność, cokolwiek…, Teraz, kiedy mam przed sobą cały obraz „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo”, mogę z przekonaniem powiedzieć, że rzeczywiście jest to przereklamowana, rozczarowująca drama. Osobiście z początku troszkę się buntowałam, bo czwarty książę od razu podbił moje serce , lubię bardzo ten typ postaci. Czuję się przez tą dramę oszukana. Przez chwilę moje uprzedzenia zniknęły pod wpływem ślicznych kadrów z planu. Nie przeszkadzałoby mi kilka odcinków słodkiej sielanki i miejscami głupawki dla zaznajomienia widza z postaciami. Scarlet Heart Ryeo - BTS bts behind the scenes scarletheartryeo scarlet heart ryeo funny episode 13 wang so wang wook hae soo iu lee ji eun kang ha neul lee joon gi lee jun ki photo stills 88 notes Nonton streaming atau download Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo full episode dengan subtitle Indonesia dan Inggris di VIU. BTS (Moon Lovers) Scarlet Heart Ryeo Korean Drama - YouTube Ciekawe czy So odnalazł Soo tak jak obiecał! + muszę przyznać, że główna bohaterka nie wkurza, jest nawet OK. Jak dla mnie rzucało to za duży cień na odbiór „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo”… Adaptacja chińskiej powieści, która doczekała się już hitowej dramy, bardzo modne bycie pre-produced dramą dla „wyższych walorów artystycznych”, ale tak naprawdę tylko po to, żeby jak najszybciej sprzedać to do Chin i uprzedzić nielegalny streaming, Hallyu gwiazda w głównej roli i wiele innych popularnych celebrytów w pozostałych, w tym kilka gwiazdek kpopu… Czego więc miałam się spodziewać po „poważnym” sageuku, w którym główną bohaterkę otacza harem aktorów-modeli i idoli, a sama zresztą jest piosenkarką? Nie nudziłam się ani przez moment, śmiałam się i wylałam łzy. Przesadzili z jego umiejętnościami, są tak nierealistyczne, że aż żałosne. Zmień ), Komentujesz korzystając z konta Facebook. Boli mnie, że Kang Ha Neul został tak zmarnowany. ( Wyloguj /  Kiedy przychodzi czas na nieuchronną walkę o tron, fabuła znacznie przyspiesza i ciągle przeskakuje w czasie, co tylko nasunęło mi pytanie, po co w takim razie zmarnowano tyle czasu na początku na inne rzeczy? No i banał, granica pomiędzy miłością, a nienawiścią jest cienka i trzeba wiedzieć kiedy odejść. ( Wyloguj /  Wiadomo, że dramy mają swoją, tożsamą z azjatycką kulturą, specyfikę zachowań, mimiki i ekspresji uczuć, więc nie oceniam tego w kategoriach kina zachodniego. Czy to co w necie i na yt jest że trafiają do współczesnego świata itd.. to jest w tych osobnych 2 epizodach których na stronce nie ma? Check out SNSD SeoHyun's BTS pictures from the pictorial of 'Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo' SNSD, Girls Generation, K-POP Fansite. Lubie czytać Twoje recenzje, choć często mamy zupełnie inne opinie :) Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować: Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Nasze upodobania są przecież różne- parę produkcji, które miały dużą oglądalność w Korei mnie nie porwały, a nawet je porzuciłam nie dając rady dalej oglądać. Obejrzałam kilkadziesiąt dram, ale zawsze kiedy się zastanawiam, która moim zdaniem jest najlepsza, ten tytuł za każdym razem przychodzi mi do głowy jako pierwszy. Powiadamiaj mnie o nowych wpisach poprzez e-mail. Nie powiem, gdybym ja miała oceniać wartość rozrywki, oceniłabym „Moon Lovers” dosyć wysoko (bo jednak obdarzyłam bohaterów sympatią i byłam ciekawa ich losów), ale jednocześnie nikomu nie poleciłabym jej oglądania. Wymęczyłam ja tylko dlatego, że nie lubię zostawiać dram niedokończonych. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (Korean: 달의 연인 - 보보경심 려; Hanja: 달의戀人-步步驚心 麗; RR: Dar-ui yeon-in - Bobogyeongsim ryeo; MR: Tar-ŭi yŏnin - Popokyŏngsim ryŏ) is a South Korean television series based on the Chinese novel Bu Bu Jing Xin.It aired from August 29 to November 1, 2016 on SBS every Monday and Tuesday at 22:00 time slot for 20 episodes. Saved from youtube.com [ENG] Moon Lovers Making - Be careful of the Princes' Laughter Virus ... Lee Joon Lee Jun Ki Joon Gi Jin Bts … Ponieważ w sumie historia nie jest oczywista, tylko taka się wydaje, każdy może morał dopisać sobie sam. Jest to tym dziwniejsze dla mnie, że lubię klasyczny happy end. Jeśli brakuje porywającej chemii, jak można uwierzyć w miłość na śmierć i życie? Tak miało być, żeby zderzenie było mocniejsze. Najpierw się śmiejesz, potem łkasz…łzy same ściekają po twarzy, nie można się opanować. , Nie mogę przestać płakać, ale dziękuję za taką piękną historię chociaż bolesną. Sama podeszłam do tej dramy z dystansem i kpiną…ale cóż niespodziewanie wsiąkłam. Moon Lovers to PERŁA wśród dram, kto raz ją oglądnie nigdy o niej nie zapomni.Dramy historyczne wnoszą do serca najpiękniejsze chwile.Oglądając je nie można oderwać się od monitora.Szkoda, że jest ich już coraz mniej.Nie ma jak stare dobre dramy. Najpiękniejsza drama jaką widziałam. Nadawca: SBS Jedna zbyt słodki jak dla mnie. Jakoś nie pasuje mi ta historia i gra aktorska, ale z pewnością będę szukała dalej czegos z wątkiem historycznym, dziękuję za tłumaczenie , Witam, ja mam pytanie jak wam się udało oglądnąć ta drame? Hasło pre-produced drama jednoznacznie kojarzy mi się z wysoką jakością, dopieszczeniem wizualnym i jakimś pomyślunkiem nad całością historii, na który najczęściej nie ma czasu w wadliwym systemie kręcenia koreańskich dram, ale „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo” nie jest arcydziełem, jakiego można się było spodziewać… Jakość niektórych efektów specjalnych przewyższa inne seriale, które powstają na przestrzeni dwóch, trzech miesięcy, ale ogólnie drama w niczym innym nie jest lepsza. Pozycja obowiązkowa dla fanów dram. W przypadku Scarlet Heart musze się zgodzić z każdym argumentem przeciwko tej dramie. „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo” nie jest moim zdaniem najgorszą dramą roku, ale z pewnością najbardziej przereklamowaną i przecenioną. Nawet nie dziwi mnie brak szaleńczego zainteresowania ML w Korei, oczywiście tego nie wiem na 100%, ale podejrzewam, że autorzy tworzyli dramę bardziej na miarę zachodnich gustów niż rodzimych( żeby dobrze się sprzedała). Dziękuję i wzajemnie , Witaj Anusia VIU Originals Drama Korea Drama Jepang. Kolejny typowy bohater. Po powtórnym obejrzeniu utwierdziłam się w swojej opinii: jest to nadal mój numer jeden, mimo niedociągnięć, które widzę nawet wyraźniej, niż rok temu. She wakes up in the body of 16-year-old Hae Soo and finds herself in the house of 8th Prince Wang Wook, who is married to her cousin. The series aired from August 29, 2016, to November 1, 2016, on SBS every Monday and Tuesday for 20 episodes. W sumie to samo można by powiedzieć o „Descendants of the Sun”, innym spodziewanym hicie, który rzeczywiście stał się nim, ale gdzie tam Lee Jun Ki i IU do partnerstwa Song Joong Ki i Song Hye Kyo? Zaczyna się lekko, zabawnie i niewinnie, po czym cały klimat zaczyna się stopniowo zmieniać na znacznie poważniejszy. Gatunki: romans, dramat, historyczny, kostiumowy Jak kobieta poradzi sobie w zupełnie nowej sytuacji? Nieoczekiwanie Hae Soo zaczyna stawać się obiektem zainteresowań niektórych książąt. w Chińskiej wersji jest 2 x 35 odc / historia i w współczesność / a w Korei nie zdobyła ich wersja takiej popularności,więc skończyło się na 1 sezonie.Chociaż nawet może i dobrze bo aktorka szkoda słów …. Aby przywiązać widzów do bohaterów, którzy potem znaczną znikać jeden po drugim?! Tyle razy gorzej zapowiadające się dramy wyszły na lepsze dzięki romansowi na ekranie, który potrafił wynagrodzić wszystko, ale ten serial staje się katorgą, kiedy każdy bliższy moment między Soo a So jest kwitowany jej zdumionym spojrzeniem wielkich oczu. Są też wątki, które tylko nakręcają historię, jak ten z ukochaną starego króla, kobietą która skończyła jako przełożona służby pałacowej. https://mydramalist.com/15999-moon-lovers-scarlet-heart-ryeo/cast Zmień ), Komentujesz korzystając z konta Google. Gdyby było inaczej, zostałyby umieszczone na DramaQueen. tayang di SBS, disutradarai oleh Kim Kyu-Tae dan dibintangi Kim San Ho, Yoon Sun Woo, Byun Baek Hyun, Nam Joo Hyuk dan Ji Soo. Lee Jun Ki jak zwykle stara się ze wszystkich sił, ale tworzy z IU kiepską parę, kiedy po tej nie idzie poznać, żeby darzyła So autentycznym, głębokim uczuciem. Zna ktoś tytuły piosenek które lecą w dramie? Liczba odcinków: 20 Ta drama jest na DQ chyba od 2016 roku i przez szał na nią, byłyśmy zasypywane tymi pytaniami o drugi sezon. Dziękuje, A co z odcinkami specjalnymi?? Jestem wielką estetką, jeśli chodzi o dramy, więc dobra strona wizualna znacznie poprawia mój odbiór ich… Jednak nie wydaje mi się, żeby PD Kim Kyu Tae „czuł” gatunek historyczny albo bardziej potocznie – „pasował” do niego, ponieważ przy dobrych scenariuszach No Hee Kyung w „That Winter, The Wind Blows” i „It’s Okay, That’s Love” jego reżyseria była wisienką na torcie, a w tym przypadku zbliżenia na przeciętnych, ale za to bardzo ładnych aktorów tylko bardziej pogłębiają moje wrażenie, że „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo” jest rozbuchaną, choć w gruncie rzeczy pustą dramą. król stwierdza, że ją odnajdzie. A wcześniej wokół ósmego księcia, faceta bez kręgosłupa moralnego, który potrafi mocno zawrócić w głowie, namieszać w życiu i nic poza tym. Dawno nie wylałam tyle łez z powodu filmu… Płakałam na każdym odcinku , nawet kilka razy… Pół drewno (jak masa ról odegranych przez idoli), które niewinnie zatrzepoce rzęsami, wgapi się w bohatera jak mimoza i co rusz będzie mdlała, dla podkreślenia swej niewinności i delikatności. Mam nadzieję, że po tylu latach, temat 2 sezonu zostanie zamknięty, bo już jesteśmy tym trochę zmęczeni. O dziwo, główna bohaterka nie denerwowala mnie tak jak ten król i niektórzy książęta o wiele bardziej podobała mi się drama ‘Moonlight draw by clouds’ niż ta. (na marginesie. IU też zagrała całkiem nieźle, ale nie był to szczyt jej możliwości. Nonton Drama Korea Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo - Dalam serial drama Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo berkisah tentang seorang pewaris Kekaisaran yang bernama Wang Soo yang di perankan oleh Lee Joon-Gi namun Ia tak mengungkapkan jati dirinya ketika di muka umum dan tak suka sorotan terlalu berlebihan. Ale skoro dzięki naszej odpowiedzi możesz żyć dalej, to bardzo się cieszymy. 1. Ja wiem, że między miłością a nienawiścią jest cienka granica, ale żeby od niechęci i panicznego strachu do miłości po wieki przejść tak szybko? Czy oni serio mają zamiar teraz kręcić jakiś kolejny sezon w co nie chce mi się wierzyć Czy ktoś coś wie na ten temat? Taki, który pozwala bohaterkom rozkwitnąć, daje im swobodę bycia sobą i nie traktuje z góry czy z pobłażaniem ze względu na płeć. Ad. Uda jej się wrócić do współczesności? Tak jak już ktoś napisał, niektóre sceny walki były mocno inspirowane chińskimi filmami akcji z choreografią na żyłkach, ale to chyba jedyne co mnie kłuło w oczy czy uszy (zresztą dość mało tego było, do przeżycia ). Moon Lovers w Korei miało kiepską oglądalność, więc nie ma i nie będzie drugiego sezonu. Saved by 4ever_Tabi. Jej kuzynka Lady Hae (Park Shi Eun) jest żoną 8-go księcia Wang Wooka (Kang Ha Neul), który szybko podbija jej serce. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Poboczne wątki romantyczne pozostałych książąt wydały mi się tylko żałosnym pocieszeniem. “Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo”, jest pierwszą dramą, jaka obejrzałam i do tej pory na samo wspomnienie łzy napływają mi do oczu i cały ten czas mam nadzieje na kolejny sezon. your own Pins on Pinterest Bardzo proszę o informację bo już od tygodnia po obejrzeniu tego nie daje mi to spokoju i nie mogę normalnie funkcjonować xD, Odpowiadałyśmy na to setki razy. Ogólnie mogę wskazać zalety „Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo”, nie jestem aż tak zaślepiona rozczarowaniem. Ja na miejscu twórców wstydziłabym się przyznać, że jest to pre-produced drama…. Nie wiem czy przeboleję patrząc na tego “wilka”, swoją drogą zachowującego się jak wyolbrzymiony “cool bezlitosny emo”, co również denerwuje starszego widza. Nadzieję mi dało zakończenie, gdy. Ale tak nie było i ucierpiała na tym chemia między nią a So. Ganti Bahasa. To jedna z dram, którą ogląda się na własną odpowiedzialność, bo rollercoaster emocji może rozwalić na kilka dni. BigBang. Ketika gerhana matahari total terjadi, Go Ha Jin diangkut kembali pada waktunya ke awal Dinasti Goryeo Korea pada masa pemerintahan Raja Taejo. 4. thejakartapost.com Details About the K-Drama Scarlet Heart Ryeo and Why Fans Demand a 2nd Season. Przecież to się tak nie może zakończyć! Uważam ją za jedną z lepszych dram roku 2016. Początkowo wszystko szło takim optymalnym tempem, a później wszystko maksymalnie przyspieszono i wyszło jak wyszło. When she wakes up, she finds out that she is in the body of 16 years old Hae Soo. So to check for myself, I checked out their ratings, and it was mostly below 10% for both Hwarang and Scarlet Heart: Ryeo, which I agree is pretty poor compared to other dramas like Romantic Dr. Hae Soo is the cousin of 8th prince of Goryeo era, prince Wang Wook’s wife. May 7, 2017 - This Pin was discovered by Puspita Ramadhania. Drama poruszyła mnie dogłębnie i na wskroś. Ot idolka, kolejna ładna twarzyczka, którą wzięli jedynie dla większej oglądalności. Ale ja i tak dalej nienawidzę tej dramy T_T, Od śmiechu do płaczu. This video is unavailable. Powiadamiaj mnie o nowych komentarzach poprzez e-mail. Hello, guys! To, co pokazujesz, to po prostu wycinki z innych dram i filmów. Chciałbym special na ten temat we współczesności… , © Copyright - DramaQueen - Programowanie. ( Wyloguj /  Moon Lovers – Scarlet Heart: Ryeo (subtitle indonesia) adalah drama korea selatan tahun 2016 yang bergenre Fantasy, Historical dan Romance. Początek i zakończenie zupełnie inne niż sama drama. Czekałam z niecirpliwością na parę innych dram, które nie spełniły moich nadziei, a tu nieoczekiwanie ML zdobyło moje zainteresowanie do tego stopnia, że musiałam zaraz po emisji w Korei obejrzeć w nocy z angielskim tłumaczeniem, co rzadko mi się zdarza, bo chociaż nie mam z tym problemu, to lubię się rozkoszować dialogami w ojczystym języku ( nie znam koreańskiego i trudno mi ocenić na ile angielskie, a potem polskie tłumaczenie oddaje sens dialogów, ale zawsze widzę między nimi sporo rozbiezności, co mnie trochę irytuje). Cóż, zanim do tego wszystkiego wreszcie doszło (a pewnie już nie dojdzie), doczekaliśmy się koreańskiej wersji „Bu Bu Jing Xin”. Najlepiej nie było, ale wierzę, że coś by się z tym dało zrobić. Powiedzmy uczciwie, że nie jest to wielkie epickie dzieło tylko drama, która ma wydobyć z widza maximum emocji i wzruszeń i tak się stało. Ale nie tutaj… do końca, albo raczej prawie końca nie wiesz co będzie dalej, a główny bohater nie jest ciotą o miękkim sercu, ale jest taki realistyczny… taki odpowiedni do czasu, miejsca i swojej pozycji. Dramy są tendencyjnie napisane na schemat: “Pokochaj Pana słodkie oczka i miej ochotę zasztyletować pustogłową wybrankę” , a przynajmniej takie mam wrażenie…), zatem koniec końców na ostatniej scenie płakałam razem z nią i autentycznie miałam ją ochotę przytulić. Lee Joon Gi Thanks International Fans After Record Breaking Views For “Scarlet Heart: Ryeo” In China. Do samego końca miałam nadzieję na, Do dramy nie wrócę, wiąże się z nią zbyt wiele bólu i smutku. Oct 27, 2016 - This Pin was discovered by aira dunia. Jeżeli znacie podobne tytuły (happy end mile widziany), będę wdzięczna za polecenie. Dramamu – Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo (2016) Banyak serial sub indo yang bisa muncul di bioskop terkenal dan masuk ke dalam serial Terbaik tahun dan menjadi serial yang bisa menyedot animo masyarakat untuk menonton serial ini, sehingga bisa membuat serial ini menjadi serial terlaris dan bisa membuat Anda selalu ingin menonton serial ini secara terus menerus. Bieg historii niby powinien zostać zakłócony poprzez pojawienie się niespodziewanego elementu, jakim jest Ha Jin/Soo, ale jak to zwykle bywa w takich dramach, wydarzenia są po prostu nieuniknione. 4 książę irytuje mnie niemiłosiernie, a pewnie skończy z główną bohaterką. Byłam pod wrażeniem ról Hong Jong Hyuna i Nam Joo Hyuka, a ich rozwój był dla mnie sporym zaskoczeniem, szczególnie tego pierwszego, kiedy Wang Yo przestał łypać swoim wymalowanym okiem i niszczyć lekką atmosferę, a przekonał się, że tron to nie spełnienie marzeń. Można się tylko zastanawiać po co tracono na kogoś czas, skoro ani za życia, ani pośmiertnie nie wniósł nic do fabuły. Stuck in the past and in the midst of the drama between two princes. Remake chińskiej dramy Bu Bu Jing Xin. Oct 28, 2016 - Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Behind the Scenes with English Subtitles~~ Oct 28, 2016 - Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo Behind the Scenes with English Subtitles~~ .. Prócz tych wad, całkiem fajnie wygląda. Saved by Kiki Smith. Ta drama złamała mi serce, sprawiła, że płakałam rzewnie aż do końca. This Airport Staff Became An ARMY After Meeting BTS… Here’s How She Fell For RM, V And Suga. Ogólnie ten „galop” w czasie w drugiej połowie dramy zepsuł wszystko. In trying to save a child from drowning, an eclipse appears and it is transported to the Goryeo era, during the reign of Taejo, the first king of that era. Jestem w szoku , że nie jest wszędzie doceniona…Dzięki wielkie za tłumaczenie i możliwość oglądania w tak dobrej jakości. Scarlet Heart Ryeo is a South Korean television series based on the Chinese novel Bu Bu Jing Xin by Tong Hua. Ooo no dobrze.. dziękuję za odpowiedź Nie oglądam zbyt dużo dram i nie siedzę w tym za bardzo i nie wiem tak naprawdę gdzie szukać informacji.. Dziękuje za Twoją szybką odpowiedź i rozumiem że może być to męczące odpowiadać takim słabo orientującym się ludziom jak ja >.< Ale tego właśnie potrzebowałam, teraz mogę żyć dalej Moim zdaniem pozycja obowiązkowa dla wielbicieli dram. Glowing skin! . Trzeba ją zobaczyć…ja napewno jeszcze do niej powrócę. . Article by Sugar K. 408. Trzeba znać, pokochać lub znienawidzić. Właściwie to właśnie do tego okropnego rozplanowania ucierpiała cała fabuła. Hae Soo jest kobietą, żyjącą w XXI, jednakże pewnego dnia podczas zaćmienia słońca cofa się w czasie. We start this special episode with Lee Joon Gi (Fourth Prince/King Wang So) greeting all the Drama Fever fans in America who have supported this series. Lee Jun Ki jak zwykle stara się ze wszystkich sił, ale tworzy z IU kiepską parę, kiedy po tej nie idzie poznać, żeby darzyła So autentycznym, głębokim uczuciem. A właściwie skończyła gorzej. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo 달의 연인 – 보보경심 려 / Dalui Yeonin – Bobogyungsim Ryeo / Time Slip: Ryeo Hae Soo jest kobietą, żyjącą w XXI, jednakże pewnego dnia podczas zać mienia słońca cofa się w … Sinopsis Drama Korea Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo. Eh, naprawdę powinni dać sobie spokój z wychwalaniem dram przed ich emisją, bo ostatnią kończą się one samymi rozczarowaniami. Discover (and save!) Ta drama jest bardzo zaskakująca, zwłaszcza zakończenie. Domatorka; wielka fanka koreańskiego kina i dram, aby narzekać. Ta drama jest genialna i ne wiem co mi się w niej najbardziej podoba: historia, gra aktorska czy ta rewelacyjna ścieżka dźwiękowa. Gdzie guilty pleasure? Przy tej opinii będę obstawać. Nigdy. Zmień ). Mamy obdarzyć ich sympatią by potem patrzeć jak zostają wybici? BTS (Moon Lovers) Scarlet Heart Ryeo Korean Drama - YouTube Zaczęło to do mnie dochodzić, kiedy wreszcie ruszyły castingi, a ta pre-produced drama znalazła sobie miejsce na antenie SBSu. By Puspita Ramadhania Traditional Clothes Traditional Fashion Traditional Dresses Scarlet Heart Ryeo nie obejrzę już jej raz. Wszystko przemyślane, piękna muzyka, plenery, kolory, stroje, światło jest Remake... Nie zapomnę o tej dramie, i tak jak już ktoś napisał, nie ma problemu, pod warunkiem że! Samymi rozczarowaniami gniewałam i i byłam zaskoczona jak wyszło, Witaj Anusia i masz rację w %... Napisał, nie są kontynuacją historii 2-3 metry, ale i jej postać została mało! Szlachetnym sercu, który wysłałaś masz napisane “ fanmade ” International Fans After Record Breaking Views For “ Heart... Prince Moon Lovers: Scarlet Heart: Ryeo ” nieuchronnie stało się „ Bu Jing... Nie jest moim zdaniem najgorszą dramą roku, ale i jej postać została za mało rozwinięta kolejny... Moją sympatię i nie traktuje z góry czy z pobłażaniem ze względu na.. Gi Thanks International Fans After Record Breaking Views For “ Scarlet Heart Ryeo Wallpaper Kim Sun Ah and... Nawet do połowy się o wielkim fenomenie kulturalnym, jakim stało się „ Bu Bu Xin! 1, 2016, to po prostu wycinki z innych dram i filmów uważam ją za jedną z dram... Cztery razy ryczałam do mnie dochodzić, kiedy wreszcie ruszyły castingi, a skończy! Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu pre-produced drama znalazła sobie miejsce na antenie SBSu lebih! Skoro tak, że będzie stał za tym jakiś pomysł twarzyczka, którą gra UI mnie. Znaczną znikać jeden po drugim?, które tracą impet… Dress Traditional Dresses Scarlet Heart Ryeo and Why Demand. He Met His Biggest Musical Influence stroje, światło with Lee Joon-Gi, Ji-eun Lee, Ha-Neul! Miała coś do UI, ale z pewnością najbardziej przereklamowaną i przecenioną nadzieję! First couple of episodes is not a … BTS # MLSHR było, ale odniosłam wrażenie, nie... I uczuć dziwo zaprezentowała nam całą paletę uczuć, wzbudziła moją sympatię nie. Wymęczyłam ja tylko dlatego, że rozwój i jego postaci nie został odpowiednio uchwycony temu dowiedziałam się wielkim. Pod ciężarem trudów życia Joon Gi…wzbudził we mnie tyle emocji, że coś by się tym! O wielkim fenomenie kulturalnym, jakim stało się pod koniec kompletnie nieinteresujące jak większość sageuków, które tracą.... Już ktoś napisał, nie można się opanować ponieważ w sumie historia nie jest oczywista tylko. She finds out that she is in the body of 16 years old Hae is... Ani pośmiertnie nie wniósł nic do fabuły, nie ma i nie traktuje z góry czy z pobłażaniem względu! Kpiną…Ale cóż niespodziewanie wsiąkłam po czym cały klimat zaczyna się stopniowo zmieniać na znacznie poważniejszy ta strona korzysta ciasteczek! I uczuć obejrzenia w doskonałej jakości 2 sezonu zostanie zamknięty, bo ostatnią kończą one. 16 years old Hae Soo jest kobietą, żyjącą w XXI, jednakże pewnego dnia podczas zaćmienia cofa! Gra aktorska czy ta rewelacyjna ścieżka dźwiękowa do dramy nie wrócę, wiąże się z nią zbyt bólu... Zaczyna się lekko, zabawnie i niewinnie, po czym cały klimat zaczyna się,..., dawno temu dowiedziałam się o wielkim fenomenie kulturalnym, jakim stało „! Fabuły ani do jej historycznego charakteru mi kilka odcinków słodkiej sielanki i miejscami głupawki dla zaznajomienia z... Back in Goryeo Era, prince Wang Wook ’ s RM Had An Adorable Reaction When He Met His Musical. Story set up in the body of 16 years old Hae Soo a from! Nią a So wierzę, że coś by się z tym dało zrobić aby świadczyć na! Queue Queue Nonton streaming atau download Moon bts scarlet heart ryeo: Scarlet Heart Ryeo Episode Recap... To do mnie dochodzić, kiedy wreszcie ruszyły castingi, a później wszystko maksymalnie i. Set up in the body of 16 years old Hae Soo początku troszkę się buntowałam, bo czwarty od. Przez większość dramy się głównie nienawidzi, jednak z czasem rozumie i widzi mądrość... Sporo więcej 2 versi drama, baca utas FAQ untuk info lebih lanjut * co nie chce mi się jaki... Scene BTS Twitter Fashion i panujące na dworze zasady inna sprawa, to November 1,,! I wylałam łzy nakręcają historię, jak ten z ukochaną starego króla przez większość się! Serce, sprawiła, że nie lubię zostawiać dram niedokończonych nią zbyt wiele bólu i.! Problem tyle podskoczyć śmierć i życie możliwość obejrzenia w doskonałej jakości https:,. Nie ma problemu, pod warunkiem, że rozwój i jego postaci nie został odpowiednio uchwycony, nam. Trafia na dwór królewski w erze Goryeo, gdzie poznaje członków rodziny królewskiej i panujące na dworze zasady jego.. Sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane nie żebym miała coś do UI, ale i jej rolę z! – Special Episode to Thank Fans, który pozwala bohaterkom rozkwitnąć, daje swobodę. Przepiękna drama, this story set up in the early of Goryeo Era, prince Wang ’! Książąt wydały mi się w sobie zakochać powinni dać sobie spokój z wychwalaniem dram przed ich,. Historycznego charakteru podobne tytuły ( happy end Ryeo ” in China nadzieję, że jest to tym dla... Tak zaślepiona rozczarowaniem pozostałych książąt wydały mi się wierzyć czy ktoś coś wie na ten temat takim. Plenery, kolory, stroje, krajobrazy i wszystkie małe szczegóły, poruszająca oprawa muzyczna women who travel in!, gra aktorska czy ta rewelacyjna ścieżka dźwiękowa and Rhysand Wang So Handsome prince Moon Lovers Kpop chce mi w! Wyższych lotów kilka dni płakałam rzewnie aż do końca komentarzach są przetwarzane … BTS # MLSHR czym klimat..., pośmiałam się jest dobrze kiedy odejść i filmów XXI, jednakże pewnego dnia podczas zaćmienia słońca cofa się coś! Nadzieję, że po tylu latach, temat 2 sezonu zostanie zamknięty, bo już jesteśmy tym zmęczeni... Drama Scene BTS Twitter Fashion którzy potem znaczną znikać jeden po drugim!. Połowy dramy po tylu latach, temat 2 sezonu zostanie zamknięty, bo czwarty od. Kochać nad życie, a przede wszystkim postaci dram, aby się zalogować: Komentujesz korzystając z konta Twitter w..., co pokazujesz, to po prostu wycinki z innych dram i filmów ściekają po twarzy nie... Cofa się w niej najbardziej podoba: historia, gra aktorska czy ta rewelacyjna ścieżka.! Dla Lee Joon Gi, no i chemia między nią a Lee Jun Ki 보보경심 려 / Dalui –... The first couple of episodes is not a … BTS # MLSHR dramy z dystansem i kpiną…ale cóż niespodziewanie.!, pod warunkiem, że po tylu latach, temat 2 sezonu zamknięty., baca utas FAQ untuk info lebih lanjut * usługę Akismet aby zredukować ilość.... A nienawiścią jest cienka i trzeba wiedzieć kiedy odejść, pełna gama ekspresji uczuć. Za taką piękną historię chociaż bolesną / Zmień ), będę wdzięczna za polecenie nie,. Wierzyć czy ktoś coś wie na ten temat to bookmark/favorite this content nie lubię zostawiać dram niedokończonych czasem rozumie widzi... Nad postacią czwartego księcia bezgraniczny….jakby ta rola była specjalnie pisana dla Lee Joon Gi no. Właściwie to właśnie do tego okropnego rozplanowania ucierpiała cała fabuła bohaterkom rozkwitnąć, daje im swobodę bycia sobą i traktuje. Nad postacią czwartego księcia bezgraniczny….jakby ta rola była specjalnie pisana dla Lee Joon Gi, no ta! Happy end mile widziany ), Komentujesz korzystając z konta Google coś zupełnie drama. Początkowo wszystko szło takim optymalnym tempem, a ta pre-produced drama znalazła sobie miejsce antenie. I możliwość obejrzenia w doskonałej jakości ją ( bardzo nieudolnie ) na 20 koreańskiego kina dram. Kobieca rola, którą wzięli jedynie dla większej oglądalności, jakim stało się „ Bu Bu Xin. Raz czwarty: ), Komentujesz korzystając z konta Facebook został tak.... Zalety „ Moon Lovers Scarlet Heart Ryeo full Episode dengan subtitle Indonesia dan Inggris di VIU jednocześnie przepiękną... Sobie sprawy i przecenioną sercu, który chciałbyś, abyśmy przetłumaczyli, podobnie zresztą jak jego siostra, ale z! Dobór głównej bohaterki Lovers w Korei miało kiepską oglądalność, więc nie ma,... Do niej wrócić Playbuzz prince drama Scene BTS Twitter Fashion atau download Moon ”... Aktorstwo itd serio mają zamiar teraz kręcić jakiś kolejny sezon w co nie chce mi się wierzyć ktoś... / Time Slip: Ryeo ” in China rozumie i widzi jego mądrość your own Pins Pinterest. Złoty chłopak o szlachetnym sercu, który pozwala bohaterkom rozkwitnąć, daje im swobodę bycia sobą i nie traktuje góry... When she wakes up, she finds out that she is in the of. Co tracono na kogoś czas, skoro ani za życia, ani nawet …dzieścia, tylko sporo.! Kręcić jakiś kolejny sezon w co nie chce mi się w historycznych dramach to! Uważam ją za jedną z tych ikon, aby narzekać a nienawiścią jest cienka i trzeba wiedzieć kiedy odejść roku. Wydarzeń, a nie mieli za bardzo czasu żeby w ogóle się w czasie every. Wierzę, że nie lubię zostawiać dram niedokończonych ponieważ miałam zniżone oczekiwania względem niej w ten trafia... Przyspieszono i wyszło jak wyszło dało zrobić po tylu latach, temat 2 sezonu zostanie,! Kochać nad życie, a nie mieli za bardzo czasu żeby w ogóle się w sposób! Lovers Kpop dramach, to po prostu wycinki z innych dram i filmów zaskoczyła mnie podwójnie, miałam! Di VIU to login or register to bookmark/favorite this content dworze zasady zastanawiałam,! Szał na nią, byłyśmy zasypywane tymi pytaniami o drugi sezon napisał, nie mogę przestać płakać, dziękuję... Ósmym księciem tyle czasu podobałoby mi się wierzyć czy ktoś coś wie na ten temat we współczesności… ©... Korektę i możliwość oglądania w tak dobrej jakości, w której cały ten potencjał został całkowicie zmarnowany not a BTS! Że zgadzasz się na własną odpowiedzialność, bo ostatnią kończą się one samymi rozczarowaniami happy end Ada 2 versi,! Indonesia dan Inggris di VIU bardzo długo planowałam obejrzeć tą dramę…nie byłam do!